Osobný odber

Osobný odber je možný je možný v Starom Smokovci v našom obchode ,,Suveníry EVA“ v Starom Smokovci a po dohode aj v Kežmarku a v Poprade po zaplatení bankovým prevodom, alebo debetnou kartou. Pre osobný odber v Starom Smokovci kontaktujte +421 908 321 794. Platba v hotovosti je možná na mieste v predajni. Osobný odber v mieste Kežmarok, Poprad je možný len po platbe vopred na účet. Kontakt na osobný odber na inom mieste kontujte +421 907 246 190.

Slovenská pošta 
Poštovné, je účtované vo výške 3,10€. Dobierka 1,00€

Reklamácia zásielky je možná do 24 hodín od doručenia, za predpokladu, že poškodenie nebolo zjavné pri odovzdaní!

Tovar doručovaný prostredníctvom Packeta Slovakia s. r. o.

Poštovné, ak nebude uvedené inak, je účtované vo výške 2,60€ v rámci Slovenskej republiky pri doručení na výdajné miesto. Poštovné v rámci Českej republiky je účtované vo výške 2,90€, pri doručení na výdajné miesto.
Cena za prepravu sa zobrazuje ihneď po výbere spôsoby dopravy, prípadne obratom po potvrdení objednávky.
Reklamácia zásielky je možná do 24 hodín od doručenia, za predpokladu, že poškodenie nebolo zjavné pri odovzdaní! Pri doručení na výdajné miesto je výhradne len platba vopred na účet.

2) Spôsoby úhrady

Všetky spôsoby úhrady, možno vybrať pred výberom dopravy. Všetky spôsoby platby sú zahrnuté v cene dopravy.

Platba dopredu prevodom na účet – pri výbere tejto možnosti obdržíte zálohový list, respektíve na Vami zvolenú e-mailovú adresu inštrukcie so všetkými údajmi k platbe. Tovar budeme expedovať po obdržaní platby na bankový účet. Tento spôsob úhrady nie je spoplatnený.

Platba kartou – platba platobnou kartou prostredníctvom bezpečnej platobnej brány e-card od VÚB. Tento spôsob úhrady nie je spoplatnený.